Робот Хаммер отримує поул у гонці робот

427

Безпілотний червоний Хаммер зачепив поул у середу в спонсорується урядом гонки продовження через пустелю Мохаве, яка буде яму 23 роботи проти одного.
Фіналісти були обрані після інтенсивний, тижневий кваліфікації в Каліфорнійський Спідвей, де-переміщення транспортних засобів для їзди по вибоїстій дорозі, проносилися через тунель і уникати перешкод. Дозволялося без людей-водіїв та пультів дистанційного керування.
Хаммер імені H1ghlander, побудований університету Карнегі-Меллон, перекинувся під час тренування кілька тижнів тому, коли він налетів на скелю. Але це все-таки вдалося виконати всі чотири обов’язкових півфінальні траси.
В минулому році, лише половина з 15 автономних роботів-автомобілів, які запускалися в так званий Великий виклик пройшов у півфінал. Жодна команда не виграла перший приз в $1 мільйон, тому що всі конкурсантки зламалася в декількох милях від стартових воріт.
Тому в цьому році, спонсором, оборони перспективних досліджень проекти агентства, подвоїв гаманець з надією, що автомобіль буде готовий у суботу”s гонки 2 мільйони доларів.
В цьому році”з фіналістами закінчила курс горбистій кваліфікації завалені сіном і припаркувалися щонайменше раз автомобілі. П’ять транспортних засобів закінчив її чотири рази поспіль. Ті, які включені H1ghlander; перероблений Хаммер піщана буря; модифікований Фольксваген Туарег в Стенфордському університеті; в шестиколісний вантажівка, і джип Гранд Черокі.
“Я”надихнула всіх роботів,” сказав Вільям “Червоний” Уиттекер, професор робототехніки університету Карнегі-Меллона. “Ніколи не применшуйте або зменшувати будь-які з них”.
Гонка є частиною зусиль Пентагону”s, щоб виконати мандат конгресу, щоб третина всіх військових безпілотних наземних транспортних засобів до 2015 року. Міністерство оборони США передбачає використання робототехнічних засобів для перевезення продовольства у зоні бойових дій.
В DARPA, Пентагон”з науково-дослідному підрозділі, витратили 9 мільйонів доларів на цей рік”заходи. Агентство буде вручати приз першій команді, чий комп’ютер механічного транспортного засобу може пройти важкий і звивистий хід пустелі до 175 миль менш ніж за 10 годин.
Є кілька причин, чому в цьому році”поле s є більш конкурентоспроможною. Команди мали більше часу, щоб підготуватися до гонки. Багато витратили останні 18 місяців зосереджені на транспортні засоби” комп’ютер “мозку”, нарощує їх штучного інтелекту шляхом вдосконалення алгоритмів комп’ютер.
Команди також мали перевагу практикувати в різних частинах Південно-Західної пустелі в гонці-як умови. Ще до півфіналу, деякі роботи вже везуть сотні кілометрів безперервних під час практики, включаючи ті, що протестовані в минулому році”з ходу між Барстоу і Примм, штат Невада.
“Ніхто не був готовий в минулому році,” сказав Білл Kehaly в селах Уестлейк Аксион гонки, чий джип Гранд Черокі по імені дух мчить у фінал. “Кожен відчуває себе набагато впевненіше в цьому році”.
Тому що транспортні засоби повинні бути самостійної навігації, вони оснащені GPS стеження. Встановлені датчики, радари, лазери і камери введення інформації в бортові комп’ютери зорієнтуватися засобами і допоможіть їм уникнути перешкод і пасток.
Точний маршрут, що транспортні засоби повинні слідувати, трималися в таємниці аж до двох годин до початку змагань. За словами організаторів курсів, що буде цикл з і в місто казино Примм будуть представлені порізаною пустелі і гірській місцевості. Автомобілі мають в середньому 15 км / год до 20 км / год, щоб закінчити вчасно.
“Найгірший автомобіль ми так само добре чи краще, ніж найкращий автомобіль у минулому році”, – сказав директор програми DARPA Ентоні троса.
Карнегі-Меллон”з конячкою, піщана буря, їздив в минулому році самий дальній в пустелі Мохаве, незважаючи на трекінг тільки 7 1/2 миль. Він стартує третій у цьому році гонка”с.
Автомобілів, які успішно заподіяли спідвей чотири рази поспіль, позашляхових, шестиколісний вантажівка, побудований Ошкош візком Corp., було найповільніший час. Але лідер команди Джим Fravert не думаю, що була проблема. В пустелі буде жорсткіше і вантажівка був призначений для обробки 60 відсотків оцінок і протягнути півтора метра води, – сказав він.


Робот Хаммер отримує поул у гонці робот