По собаці можна дізнатися про господаря

422

Вивчення 355 власників собак в Огайо виявило, що злими собаками часто володіють злі люди. Дослідники виявили, що людина, яка має агресивного чотириногого, наприклад, пітбулів, має більше притягнень до відповідальності, включаючи звинувачення в злочинах проти дітей, ніж господар спокійного собаки.


По собаці можна дізнатися про господаря

Фахівці вважають, що кожен власник собаки породи, що відрізняється злостивістю, хоча б раз приводився в поліцію у зв’язку дорожнім пригодою або серйозним злочином.

Серед господарів злих тварин, які були помічені в ухиленні від реєстрації собак, ризик того, що перші обвинувачувалися в злочинах проти дітей, у 9 разів вище, насильство в сім’ї – в 3 рази вище, і у вживанні наркотиків – в 8 разів вище, говорять учені з Медичного дитячого центру в Цинциннаті.

Під злими собаками дослідники розуміли пітбулів, ротвейлерів, чау-чау і деяких інших. У цю групу входили службові собаки та собаки-охоронці.

Під злими собаками вчені мали на увазі тих, які можуть вбити або нанести серйозні рани людині, яка їх не провокував.
В ході дослідження серед господарів, що мали таких собак, 30% звинувачувалися, принаймні, п’яти злочини або дорожніх пригодах, повідомляє Xinhua.