Пістолет покличе на допомогу

458

В американській поліції для стрільби застосовується спеціальна позиція. Вона була винайдена в 1950-х роках лос-анджелесским шерифом Джэком Уівер (Jack Weaver). У зв’язку з цим і була названа як Weaver Stance, або позиція Вівера. Даний прийом стрільби задіє обидві руки для тримання пістолета і дозволяє стріляти швидко по рухомій цілі.

Проте поліцейські в цій ситуації залишаються один на один зі злочинцем, оскільки руки у них зайняті і вони не можуть викликати по рації підкріплення. Допомогти правоохоронцям у цьому намірився винахідник Кеин Сінха (Kevin Sinha) з штату Джорджія спільно з компанією Motorola, яка виготовляла поліцейські рації протягом багатьох років.

Суть винаходу полягає в тому, щоб Bluetooth-чіп бездротовим чином після того, як сенсор зафіксує спуск курка, посилав застережливий сигнал на GPS-приймач, закріплений на поясі.

Таким чином, співробітники поліції зможуть точно визначити місцезнаходження потрапив у біду товариша і прийти з підмогою, повідомляє New Scientist. Якщо допомоги не потрібно, поліцейський зможе сам повідомити по рації, що все в порядку.