Основні види електронних валют.

3-11-2019

Основні види електронних валют.

Як відкрити електронний обмінник в Інтернеті. В останні кілька років одним з популярних видів заробітку в Інтернеті став обмін електронних грошей. Знавці пов’язують це із зростанням попиту на різні види електронних валют і можливістю розраховуватися з їх допомогою за товари та послуги практично по всьому світу. Суть цього бізнесу досить проста. При цьому всі вони, як правило, мають власні електронні валюти, які можна конвертувати в реальну (фиатную) валюту. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі онлайн обменники электронных валют.
Також є можливість обміну електронною валюти між різними ПС. Варто зазначити, що конкуренція на цьому ринку величезна, незважаючи на те, що багато ОЭВ закриваються, іноді не пропрацювавши і півроку. Як і в звичайному обмінному пункті, в ОЭВ заробляють на різниці курсів, а також на комісії. Відразу попереджаємо, що для створення ОЭВ потрібен початковий капітал, який може скласти кілька тисяч доларів або євро. Конкретні суми будуть залежати як від масштабів передбачуваного бізнесу, так і витрат на ПЗ, послуги програмістів і т.
Вибір оргформы не завжди простий. Оскільки будь-який бізнес апріорі передбачає отримання прибутку, а значить і сплати податків, бізнес на ОЭВ повинен бути легальним. ), реєструвати цей бізнес доведеться виходячи з загальних норм, наприклад, як діяльність у сфері інформаційних технологій. Головне тут, мабуть, наявність ризиків з боку податкової служби, однак, при належному документальному оформленні транзакцій, і цей ризик можна мінімізувати.