Огляд про квадроциклі

12-16-2018

Обзор о квадроцикле
При виробництві мотовездехода виробник не застосовував фірмові механічні вузли. В якості основи використовувалися вже готові запчастини та деталі відомих торгових марок. Деякі механізми піддавалися доопрацювання для отримання необхідного параметра продуктивності. Загалом, квадроцикл Сокіл – потужна техніка, яка зробить відпочинок кожного мисливця максимально цікавим та наповненим незабутніми емоціями.
Також хочемо вам порекомендувати заказал здесь
Експериментальна версія техніки оснащувалася двигуном 1SZ-FE в комбінації з автоматичною коробкою передачі від автомобіля Toyota Vitz. Силовий агрегат відрізняється великим робочим об’ємом 996 см3, наявністю чотирьох циліндрів і максимальну потужність в 70 л. с. Передбачена рідинна охолоджувальна система для забезпечення тривалої роботи мотора. Завдяки даними параметрами силового агрегату квадроцикл може розганятися до 80 км/год.
Незважаючи на те, що модель надійшла в продаж, її швидко зняли з виробництва, оскільки, на думку виробника, даних параметрів було недостатньо. Тому наступна версія була обладнана силовим агрегатом 1NZ-FE з об’ємом 1496 см3 і потужністю 109 л. с. Даний вузол також запозичили у компанії Toyota Vitz. Тому силовий агрегат має тривалий експлуатаційний термін і більш відповідні параметри.
Для поліпшення прохідності квадроцикла з конструкції виключили незалежну підвіску. Натомість виробник встановив нерозрізні мости Suzuki. Далі була обладнана трансмісія жорсткої постійної блокуванням міжосьового типу, при цьому диференціал заднього моста повністю зафіксували в одному положенні. Природно, це негативно позначилося на керованості, але натомість виробник забезпечив техніку підвищеною прохідністю.
При подоланні різноманітних перешкод найсерйознішою проблемою під час їзди може послужити саме високе зусилля і зворотна віддача через рульову установку. Для того, щоб уникнути подібної ситуації, виробник в моделі Сокіл застосував кермо, який попередньо модернізував у мотоциклетний. Встановлення оснастили гідропідсилювачем, що істотно спростило процес управління.
Прохідність. Порівняно з квадроциклами інших виробників даний варіант можна сміливо називати всюдиходом. Техніці не страшні заболочені місцевості, порослі чагарниками або невеликими деревами. На такій машині можна дістатися до будь-якої точки в лісовій гаю, при цьому не застрягти. Це головний і, мабуть, основний плюс машини. Вона спроможна безперебійно пересуватися навіть по півметровому шарі снігу.