Огляд гироскутера

11-13-2018

Обзор гироскутера
Новинка 2017 року від Smart Balance – модель PRO PREMIUM 10.5 V2 – справила чималий ажіотаж серед шанувальників гироскутеров. Ще б! Ультрамодна платформа втілила у собі буквально всі сподівання та ідеали завзятих райдерів: зухвалий дизайн, високотехнологічну начинку, позамежну прохідність і (да-да-да!) доступну вартість.
Також хочемо вам порекомендувати ссылка на ресурс
Невеликий спойлер: насправді, підкачувати вам навряд чи доведеться. Тому що колеса Smart Balance зроблені дуже добре і не потребують ніякого додаткового обслуговування. Але на всяк випадок, можливість підкачати шину тут передбачена.
У комплекті з моделлю йдуть інструкція, зарядний пристрій, а також сумка-чохол, в яку можна компактно позначити гироскутер. Зазначимо, що дуже зручна сумка для перенесення, наприклад, якщо ви вирішите піти покататися на гироскутере в парк або за місто. Приємно, що виробник подбав про зручність споживачів і передбачив у комплекті таку корисну деталь.
Повністю показати і розкрити всі можливості гироскутера Smart Balance PRO PREMIUM 10,5 V2 може тільки їзда по пересіченій місцевості. Тому для проведення випробувань «трактора» ми спеціально вибралися в парк, де нас чекала траса з піском, грунтом і травою.