Оформление медицинской карты 026у

695

Медична карта дитини в дитячий сад передбачає крім оглядів фахівців здачу стандартних загальних аналізів крові та сечі, калу на найпростіших паразитів. Результати аналізів приходять в різний термін – це залежить від можливостей лікувального закладу. Дитяча карта дитини в державній поліклініці виходить безкоштовно. Ми пропонуемо оформление медицинской карты 026у. Якщо питання часу важливий, то краще медичну карту дитини купити в приватній амбулаторії, при якій є хороша лабораторія.

После здачі всіх аналізів потрібно знову побувати у педіатра, запевнити довідку у головлікаря. Медична карта для дитячого садка приноситься на прохання адміністрації за 30 днів до відвідування. Довідку в школу приносять до 1-го вересня, інакше школяра не пустять на уроки. Довідка засвідчується, тільки якщо аналізи відповідають нормі або виявлене захворювання не несе епідемічної небезпеки для інших дітей. Щоб аналізи не виявилися зіпсованими, потрібно дотримуватися правил здачі:

для аналізу сечі знадобиться одноразовий контейнер з пластику. Перед збором сечі потрібно відвідати туалет, підмитися, витертися м’якою тканиною;
кров здають вранці, до їди. У безкоштовних випадках від пацієнта просять приносити власний скарифікатор;
кал теж збирають у спеціалізовані контейнери.