Нова система спостереження помітить насильство

458

Розумна система відеоспостереження, розроблена фахівцями з Техаського університету в Остіні, спроможна автоматично розпізнавати сцени насильства, що відбуваються на вулиці.
Пристрій вже може визначити різницю між дружнім рукостисканням і агресивною поведінкою, наприклад поштовхом або ударом. Пропоную почитати ще більше цікавих новин про нові технології на сайті http://topstyle.org.ua


Нова система спостереження помітить насильство

У минулому схожі системи могли розпізнавати тільки статичні зображення незвичайного поведінки. Однак вони були не здатні фіксувати певні типові дії.

У системі, розробленої фахівцями техаського університету, програмне забезпечення аналізує кожен кадр запису і кластери пікселів, порівнюючи їх із загальною моделлю людського тіла.

Однак багато руху тіла таким чином можна сплутати з іншими. Наприклад, людини, що палить сигару, можна прийняти за людину з ножем. Щоб цього не сталося, система бере до уваги різні фактори.

Так при зустрічі двох людей комп’ютер фіксує не тільки зіткнення рук, але і їх синхронність. Нова система правильно розпізнає дії людей у 80% випадків. Все вона розуміє 54 різні схеми взаємодії людей, повідомляє New Scientist.