Німець відкрив магазин трупів

431

У Німеччині незабаром відкриється магазин, в якому замість звичних погляду товарів будуть представлені особливим чином підготовлені мертві людські тіла. Господар салону смерті – анатом Гюнтер он Хагенс володіє фабрикою, де працює лінія по “пластинації”. В ході цього процесу тіла донорів зберігаються у твердій смолі, розрізаються і часто продаються в цілях навчання анатомії.


Німець відкрив магазин трупів
Немец открыл магазин трупов
Німець відкрив магазин трупів

Виставка он Хагенса під назвою “Світи тіла”, на якій були представлені “пластинированные” трупи викликала глибоке обурення в декількох європейських містах, де вона з’являлася, повідомляє Reuters.

Немец открыл магазин трупов
Німець відкрив магазин трупів

Відвідувачі його фабрики в Габене, що розташовується на кордоні з Польщею, також могли спостерігати анатомічні моделі, виставлені в “Світи тіла”, упереміж з жахливими потворними органами та хворими тканинами.

“Я той, хто вдягає трупи, той, хто бере і перетворює їх у корисні предмети. Те що я роблю, стоїть за межами смерті, це відхід в сторону до прекрасного”, – говорить он Хагенс, одного разу названий журналом Spiegel як доктор Смерть.

Підготовка і продаж померлих тіл є непоганим бізнесом, повна передня частина людини коштує близько 9 тис. доларів, говорить он Хагенс. В залежності від того, як розрізане тіло, з трупа може вийти до 600 частин різного розміру.

“Я не фантазую – я переконаний, що через три-п’ять років ми зможемо виробляти близько півмільйона людських кусків у рік”, – говорить доктор Смерть.

“Он Хагенс використовує гасло наукової користі, прикриваючи ним прагнення заробити побільше грошей”, – протестує колишній 78-річний священик Эгфред Брахман. – “Нам не потрібно таке Габене. Він грає зі смертю для задоволення людської цікавості”.