Найбільший гнучкий дисплей

456

Протягом трьох років гнучкі електронні листи замінять скляні монітори. У цьому впевнені фахівці компанії Plastic Logic, яка представила найбільший у світі пластиковий дисплей. Модель має діагональ 10 дюймів, і її можна легко згинати, повідомляє Discovery.


Найбільший гнучкий дисплей

За дозволом новинка не поступається звичайному екрану – 100 пікселів на квадратний дюйм. У дисплеї використані 4 рівня сірого, що дозволяє одержувати досить ясне зображення. Завдяки своїй портативності такий екран можна з успіхом використовувати в таких пристроях, як мобільні телефони, розгортаючи або звертаючи матрицю по мірі необхідності.

В екрані застосована технологія електронного чорнила E Ink, яка використовує мільйони мікрокапсул, що складаються з позитивно заряджених і негативно заряджених частинок. Шляхом зміни електричного поля можна регулювати розташування чорних і білих частинок. При цьому ця технологія дозволяє робити дисплей досить тонкий – всього 0,4 мм.
Треба сказати, що раніше компанія вже представила дисплей роздільною здатністю 300 пікселів на дюйм. Plastic Logic планує випустити варіант з таким дозволом екрану розміром з конверт в наступному році.