На якому морі краще провести відпустку.

10-29-2018

На якому морі краще провести відпустку.

Чорноморське узбережжя Грузії пропонує туристам різні види відпочинку – тут можна не просто поніжитися на сонечку на піщаних і галькових пляжах, але і зайнятися дайвінгом, відправитися в парк атракціонів, влаштувати піший тур в гори, оглянути історичні місця і провести час у барах і ресторанах Літо не за горами – незабаром настане пора літніх канікул та заслуженого відпустки. Відповідно, кожної людини, хто розраховує провести відпустку не в задушливому місті і не на дачі, хвилює питання — куди поїхати відпочивати, особливо з дитиною. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://morepiva.ua/krv/pivo/kraftovoe-pivo/.
Одним із найпопулярніших видів літнього відпочинку залишається пляжний — багато хто воліє ніжитися на гарячому піску, приймаючи сонячні і морські ванни. На чорноморському узбережжі Грузії є дуже багато курортів, де можна не тільки позасмагати, відпочити, а й підлікуватися, а також поєднати пляжний відпочинок з різними екскурсійними програмами. Грузинського чорноморського узбережжя, яке являє собою велику 315 – кілометрову приморську смугу (включаючи непідконтрольну владі Грузії Абхазію), властиво дуже тепле літо.
Кліматичні умови дозволяють купатися в морі протягом п’яти – шести місяців, а проводити кліматотерапію — круглий рік. Зазвичай сезон пляжного відпочинку в Грузії триває з червня по вересень, але деякі купаються і в травні, і в кінці жовтня, хоча море в цей час і холодне. Ідеальний час для пасивного відпочинку на морі в Грузії — друга половина червня, вересень і перший тиждень жовтня, коли море вже прогрілося, а основний потік відпочиваючих ще не приїхав чи вже поїхав.