Мавпи випивають по-людськи

361

Мавпи схильні до того, щоб пропустити по пляшці спиртного, залишаючись на самоті або після довгого “трудового” дня в лабораторії. До таких висновків прийшли вчені після експериментів з макаками.

Біологи зробили висновок, що їх ставлення до алкоголю дуже схоже на те, яке ми спостерігаємо серед людей. Подібна тяга до спиртного обумовлюється генетичними факторами і умовами їх життя.

Фахівці з NIHAC (National Institutes of Animal Health Center), що в Меріленді, з’ясували, що мавпи схильні до зловживання алкоголю, вони втрачають координацію рухів, падають, і їх теж нудить. Мавпи будуть пити до тих пір, поки не заснуть.

В ході дослідження виявилося, що макаки, поміщені в одиночну камеру, пили в 2-3 рази більше, ніж їх побратими, що знаходяться разом. При чому деякі особини вживали алкоголь більше, ніж інші, незалежно від свого соціального статусу і наявності навколо родичів.
Вчені також помітили, що мавпи особливо полюбляють вдаватися до алкоголю після стресу і після робочого дня, повідомляє Discovery.