Марсіанське особа не повязано з інопланетянами

531

Вчені відновили форму знаменитого горба, на якому нібито зображено гігантське обличчя. Завдяки детальним фотографій з апарату Mars Global Surveyor з роздільною здатністю 13,7 метрів на піксель фахівці довели, що ця височина має природне походження.

Особа вперше було знято в 1976 році Viking 1. Спочатку в NASA стверджували, що пагорб з’явився сам по собі, однак деякі ентузіасти стали говорити про інопланетний розум.

“Сотні людей писали мені по електронній пошті, говорячи: чому ви не зробите зображення пагорба Цідонія, скажіть нам правду, ми не віримо NASA”, – заявив Герхард Ньюком з Університету Волі в Берліні, науковий керівник проекту Mars Express”s High Resolution Stereo Camera.

Дослідники намагалися отримати зображення цієї місцевості з 2004 року, але не могли це зробити із-за пилу і хмар. Тільки 22 липня 2006 року фахівці отримали додаткові фотографії даного району.

Обробивши зображення з різних точок, вчені створили тривимірну модель карти. Вчені в один голос кажуть, що химерні форми пагорба утворилися в результаті ерозії.