Малюємо в повітрі пальцями

454

Фахівцями Йонг-Сеок Кім і Тенкурусси Кесавадас з університету Буфало було розроблено пристрій, який здатний зробити переворот в ігровій індустрії. Справа в тому, що їх система зможе розпізнавати жести, чутливість натискання і навіть характер поверхні, до якої доторкається людина, надів її.

За допомогою цієї моделі можна вводити інформацію без клавіатури, і, наприклад, використовувати її як джойстика. Крім того, користувач може малювати в повітрі різні об’єкти, просто водячи пальцем.

Як кажуть Кім і Кесавадас, інші пристрої, які існують на ринку, здатні розпізнавати жести, але силу і прискорення вони виміряти не можуть.

Модель обладнана трьома сенсорами. Один фіксує пересування об’єкта в тривимірному просторі і визначає напрямок. Акселерометр вимірює швидкість. Третій сенсор реєструє тиск на подушечці пальця.

Зараз інформація передається по проводах, однак винахідники сподіваються сконструювати в недалекому майбутньому бездротовий варіант. Також вони мають намір зменшити розмір пристрою. Можливо, його просто будуть закріплювати на нігті пальця, повідомляє Discovery.