Лечение наркозависимых

1096

Детоксикація «АльтарА» спрямована не тільки на те, щоб повністю вивести всі залишки наркотиків і етилового спирту з організму, але також відновити функції роботи внутрішніх органів, які були отруєні в період вживання. Без цієї процедури лікування наркомана не дозволяє досягти високого позитивного результату. У нас найкраще Лечение наркозависимых.

Особливістю випускників реабілітаційного центру «Нарконон» є здоровий колір особи, фізична активність, здоров’я. Високопрофесійні фахівці центру індивідуально програмують надання детоксикації «Нове життя» для кожного учасника, що дозволяє досягти хороших результатів.

Причина наркотичної залежності №2. Психологічна.

Наркотики, алкоголь, ігроманія — для багатьох це просто спосіб піти від реальності, від проблем з близькими або труднощів на роботі які людина не знає, як вирішити.

Розлучення батьків, яких дитина однаково любить, конфлікти в сім’ї, відсутність розуміння і теплих почуттів — все це призводить до душевної болю і відчаю. Підлітки можуть знайти розраду на вулиці або ж у колі друзів, де вже поширюється «кайф». Можна спостерігати, що вже дорослі наркомани, як би психологічно «фіксуються» у тому юному віці, коли вони почали вживати наркотики.