Купить прицеп к мотоблоку

817

Причіп – інструмент навісного обладнання для мотоблока, який дозволяє перевозити різноманітні вантажі. З допомогою причепа для мотоблока Ви зможете возити корм і сіно для тварин, дрова та інші матеріали і предмети. Ми пропонуемо купить прицеп к мотоблоку.

Існують різні категорії причепів. Економні пристрої дозволяють перевозити вантажі вагою до 400 кг, а великі серйозні причепи-самоскиди можуть піднімати до 1000 кг.

Причіп для мотоблоку – відмінний помічник в будь-якому господарстві. Посудіть самі: наскільки Ви розвантажите свої плечі, заощадите часу і сил, використовуючи причіп. Коштує такий пристрій абсолютно недорого, а якщо врахувати термін окупності вироби, то й питань не може залишатися: купувати чи причіп для мотоблоку? Звичайно, купувати!

Причіп для мотоблоку – конструкція проста і надійна. Ви завжди зможете самостійно полагодити причіп з наявних під рукою деталей і запчастин, а вже про користь, яку він Вам принесе можна навіть і не говорити. Прицепи до мотоблоків незамінний атрибут для перевезення вантажів Причіп до мотоблоку – додаткове причіпне обладнання для перевезення найрізноманітніших вантажів, що значно заощадить Ваші сили і час. Візок для мотоблока – це причіпний пристрій, яке зручно, завдяки легкості пересування. Причіп для мотоблоку проводиться в різному виконанні. Перед покупкою перевірте, чи сумісний конкретний причіп з моделлю Вашого мотоблока і, звичайно, прочитайте відгуки про вподобаний Вам товар. Так само зверніть увагу, причіп може поставлятися вже з колесами, так може і без них. Не забувайте, що на різних моделях можуть стояти різні маточини, врахуйте цей факт при підборі коліс. Прицепи до мотоблоків, як правило, відрізняються відсутністю амортизаторів і ресор. Що не настільки важливо для перевезення будівельного матеріалу, врожаю, скошеної трави та іншого подібного вантажу, але суттєво впливає на ціну цього продукту, знижуючи її до приємної споживачеві, оптимально мінімальної. Причіп на мотоблок має різні габаритні розміри кузова (від 960*800 до 1200*2000 мм) і максимальну вантажопідйомність (300-700 кг), що дозволяє підібрати необхідну модель для кожної конкретної машини. Ціна встановлюється у відповідності з індивідуальною комплектацією і габаритами візки. Причіп адаптер до мотоблоку встановлюється за допомогою зчіпки і дає можливість працювати сидячи, що робить експлуатацію мотоблока значно простіше, легше і комфортніше. Перша частина зчеплення з’єднує корпус адаптера з мотоблоком, а вже друга частина є перехідником від навісного обладнання до який піднімає механізму адаптера. Адаптер для мотоблока має різні вартість і модифікацію. Дорожній просвіт 0,25-0,275 м; довжина адаптера 1,53-1,7; діаметр коліс 25,4-40 див.