Купить дизельный мотоблок

663

Дизельні мотоблоки в Україні представлені досить широко. Основні типи дизельних двигунів мотоблоків: з примусовим повітряним або водяним охолодженням. Друга категорія відрізняється моторами більшої потужності, відчутно більшою вагою і широкими можливостями. Вага такої техніки зазвичай більше 150 кг. Ми пропонуемо купить дизельный мотоблок. Нерідко виробники роблять на базі таких агрегатів міні-трактора. Важкі мотоблоки легше в роботі, оскільки з-за свого значного ваги більш рівно йдуть по ділянці. При купівлі адаптера і причепа ви можете перевозити великі обсяги вантажів, це відмінна допомога під час збору врожаю. На дизельні мотоблоки ціни трохи вище, ніж бензинові аналоги. Проте слід врахувати кілька важливих факторів.
1. Дизельний мотоблок з водяним охолодженням має велику тягу на низьких оборотах. Це важливо, коли більше необхідна потужність, а не швидкість. Це може бути важливо при обробці грунту та інших видах важких робіт.
2. Дизельне паливо коштує дешевше бензину, до того ж споживання у дизельного двигуна теж менше, тому ви можете відчутно заощадити за роки використання культиватора.
3. Дизельний двигун має більший ресурс порівняно з бензиновим, бо техніка прослужить довше.