Існування Бога доведено математично?

411

Ймовірність того, що Бог існує, дорівнює 62%. Математична формула, якої вже близько 200 років, допомагає зробити такі розрахунки – вважає P. M. Magazin


Існування Бога доведено математично?

Щоб прийти до такого висновку, автори статті з останнього номера P. M. Magazin спочатку попрактикуватися в математиці. Розрахунки ймовірності та достовірності стосувалися на цей раз не сухих чисел, а самих складних питань людства.

Автори P. M. Magazin висунули гіпотезу “Бог існує” і стали міркувати на цю тему: наскільки велика ймовірність того, що Бог створив Всесвіт? Наскільки велика ймовірність того, що еволюція на Землі відбулася за його участю? Наскільки велика ймовірність того, що добро немислимо без Бога? Кожен ствердну відповідь говорить на користь існування Бога, а будь-переконливе пояснення, що не має нічого спільного з “промислом Божим”, знижує ймовірність його існування.

В результаті було встановлено: Бог існує з вірогідністю 62%. Як прийшли автори до такого висновку можна прочитати у свіжому номері P. M. Magazin. “Список уявних доказів існування Бога великий, – говорить Томас Васек. – Однак всі вони не витримують перевірки на справжність”. Деякі теологи і філософи шукають альтернативу і вдаються до допомоги формули священика і математика Томаса Байєса.

Були проведені дослідження і зроблені розрахунки у 5 найбільших областях: виникнення і устрій космосу, еволюція, добро і зло, релігійні відомості – на багато важкі питання повинен був бути знайдений математичний відповідь.

Щоб кожен зміг зробити подібні розрахунки, P. M. Magazin пропонує докладну інструкцію з використання формули Байєса. Так кожен, спираючись на свої особисті переконання, може розрахувати для себе ймовірність існування Бога, повідомляє ИноПресса.