Гітара зі зброї: звук вбивці

299

Колумбійський музикант Цезарь Лопес (Cesar Lopez) вирішив створити зі зброї гітару. Головним мотивом, який спонукав його на такий несподіваний вчинок, з’явилося бажання зробити з деструктивної речі щось позитивне, ним став музичний інструмент.

За словами Цезаря Лопеса, з його головною гітари-вінчестера було в свій час застрелено 4 людини. У 2003 році в нічному клубі Ель Ногале було вбито 36 осіб під час перестрілки, після чого музикант вирішив перетворювати гвинтівки в гітари.

Тепер зброя має дерев’яний гриф і шість металевих струн.
Зараз зроблено лише з десяток подібних інструментів. За його словом, він зіткнувся з нерозумінням з боку військових, які не відзначили цю ініціативу. Вони не розуміють, яким чином зброя може перетворитися в гітару і побоюються, що збройні угруповання можуть скористатися цією ідеєю для приховування справжньої зброї для скоєння нападів.

Зараз Цезар Лопез отримав кілька примірників AK-47, які він має намір переробити на музичні інструменти. Після того, як він їх виготовить, музикант має намір віддати їх відомим виконавцям, таким як Шакіра, Сантана, Пол Маккартні, а також деяким політичним діячам.