Экскурсионные агентства в паттайе

570

У нас накопичений величезний досвід роботи в сфері туристичних послуг для російськомовних та англомовних клієнтів. Компанія “7 Країн” давно вже відома на туристичному ринку Паттайї, є виконавцем безлічі екскурсій та інших туристичних послуг. Якщо Ви побували в Таїланді хоча б раз, то напевно вже відвідували екскурсії, виконувані нами. Адже на сьогоднішній день близько 75% туристичних послуг, пропонованих російськомовним гостям тайських курортів, виконуються саме “Seven Countries”. Авторські екскурсійні програми пропонуються в багатьох туристичних агентствах Паттайї, а це десятки точок продажу. Реалізують їх і туроператори. У нас экскурсионные агентства в паттайе.

Ми вже багато років працюємо в сфері тайського туризму і організовуємо нашим гостям ексклюзивний, незабутній, повний вражень відпочинок!

Коли ми розробляємо новий туристичний напрямок, то на перше місце серед інших факторів ставимо новизну, ексклюзивність, пропонуємо відвідати найцікавіші місця Королівства Таїланд. Як правило, наші авторські програми – найбільш ретельно опрацьовані і зручні, щоб зробити відпочинок барвистим, а гостей задоволеними. Наприклад, такі програми як “Дивовижний Таїланд”, “Земля Королів і Альпака-парк”, “Сила Життя”, “Тайський Експрес”, “Загублений Світ”… це абсолютно унікальні і насичені екскурсії, які не залишають байдужими навіть найдосвідченіших туристів, які відпочивали в Таїланді не раз і бачили здавалося б багато. Детально про ці та інші не менш цікаві пропозиції можна прочитати на нашому сайті.

Крім ексклюзивності, одним з найголовніших пріоритетів у нас є безпека і комфорт туристів. За весь багаторічний період роботи нашої компанії, виконуваних нами екскурсіях не сталося жодного серйозного ПП. А це означає, що довірити свій відпочинок нам не тільки вигідно фінансово, але й безпечно.

Торкаючись фінансової боку, ми запропонуємо Вам ціни не тільки нижче, ніж у туроператорів. Це, як кажуть, “за замовчуванням”. Відпочивати з нами часто виходить дешевше, ніж з багатьма місцевими туристичними компаніями Паттайї! Тому що ми – безпосередній організатор більшої частини екскурсій і нам не цікаві агентські накрутки. Можна просто встановити дружні, вигідні ціни!

Як правило, ті хто звертався до нас одного разу – працюють з нами і надалі, коли приїжджають відпочивати в Таїланд. Ми любимо наших клієнтів і завжди готові дати рекомендації з усіх питань, які їх цікавлять, нехай навіть це і не пов’язано з екскурсіями: страховка, мобільний зв’язок, покупки, ресторани, як перекласти з російської на тайський та інше.

Наша команда буде рада взяти на себе турботу про Ваш відпочинок! Наші професіонали, які знають Таїланд зі всіх можливих сторін, що гарантують високий рівень сервісу і уважне ставлення до кожного!