ЕФЕКТИВНА ПРИБИРАННЯ КВАРТИРИ

4-14-2018

Для полегшення підтримання чистоти у вашому будинку, вам необхідно правильно організувати сам процес прибирання.
Існує кілька варіантів проведення прибирання, найпоширеніший з них включає в себе кілька основних етапів.
прибирання приміщення раз в тиждень (основне прибирання);
проміжну;
сухе та вологе прибирання (протягом тижня);
генеральне прибирання;
прибирання квартири після ремонту. Рекомендую почитати про клінінгову компанію здесь

Такий варіант має свої недоліки. З-за того, що між основною та проміжною прибиранням з’являється бруд і безлад, часу і сил на цю панель приладів ви витрачаєте набагато більше.

Альтернативний варіант припускає очищення певних ділянок вдома щодня, а також щотижневе прибирання. Для підтримки порядку при такому варіанті прибирання вам знадобиться лише 15 хвилин в день. Розділіть квартиру на зони і складіть графік прибирання кожної зони. Кожен день вам необхідно буде наводити порядок лише в одній зоні, що відповідає графіку. Така прибирання допоможе вам витрачати набагато менше сил і часу на прибирання, а заодно ви будите вчасно позбавлятися від непотрібного сміття та бруду.

Намагайтеся збирати всі речі на свої місця. Купуючи нову річ, не затягуйте з визначенням для неї свого місця, адже це може призвести до того, що вона буде постійно кочувати по вашій квартирі і частенько вам заважати. А всіх членів сім’ї потрібно обов’язково привчити до того, щоб після використання якоїсь речі, вони не забували прибирати її на місце. Це значно скоротить ваш час на панель приладів і допоможе уникнути непотрібних конфліктів.