Дитячий телефон убезпечить від злочинця

422

Мобільні трубки для дітей і раніше випускалися в Японії, однак те, що запропонувала компанія NTT DoCoMo зовсім не схоже на попередні винаходи. Цей дитячий апарат вартістю 250 доларів є дієвим засобом проти злочинців.


Дитячий телефон убезпечить від злочинця

По-перше, при натисканні спеціальної кнопки в разі небезпеки він здатний видавати гучні звуки частотою 100 дБ. Потім після активації він посилає голосові повідомлення на три заздалегідь запрограмованих номери, наприклад, батькам дитини. Вимкнути сигнал у злочинця не вийде: для цього йому доведеться ввести пароль, а витягнути батарею без спеціальної викрутки неможливо.

Мобільник FOMA SA800i, який надійде на японський ринок в березні 2006 року, також дозволяє стежити за пересуванням малюка. Завдяки сервісу imadoco search батьки зможуть отримувати повідомлення на електронну пошту про місцезнаходження дитини з інтервалом 15, 30 або 60 хвилин.

Крім того, дитячий телефон має захист від небажаного перегляду дітьми дорослого контенту. Нагадаємо, нещодавно та ж компанія DoCoMo запропонувала використовувати спеціальні теги для захисту дитини на дорогах. Про це Zhelezyaka.com писала раніше.
Kyodo