Dragon ball super streaming

482

Історія dragon ball super streaming Super-це пряме продовження манги Акіра Торіяма і серії Dragon Ball Z. Вона знаходиться між кінцем дуги Бо і початок 28-й Чемпіонат Світу бойових мистецтв. Вона не повертається не сценарій серій Dragon Ball GT. Ця серія є продовженням Dragon Ball Z ! Зустрінемося після битви проти Маджин Буу, земля, нарешті, у спокої протягом 6 місяців.
Сон Гоку змушений працювати, щоб заробити гроші і задовольнити потреби Суєти, проте він знаходить час, щоб тренуватися під час його роботи в разі, якщо інші вороги більш потужні, ніж Буу фігурують.
Крім того, на іншій Планеті, Бог руйнування Beerus тільки що прокинувся, уві сні, він побачив Super Saiyan Божественного і мріє битися, Beerus боку, так що шукати цей легендарний воїн, в надії розважити себе… Дивитися Dragon Ball Super VOSTFR потокового Панда Потокового відео. Подивитися всі епізоди Dragon Ball Super потокового VOSTFR.
Синопсис: Шість місяців минуло з часу битви проти Бу і світ повернувся на Землю. Для задоволення потреб своєї сім’ї, хі-хі примушує чоловіка свого Гоку працювати жорстко. Однак не думаю, що тренуватися і битися з супротивниками все більш потужних. На щастя, р-Н Сатана пропонує віддати 100 млн zénis, щоб допомогти своїм майбутнім братом. Золото в цей час, на далекій планеті, Beerus бог руйнування випливає сну 39 років, після перегляду сниться легендарним воїном, також з’явилися в давньому пророцтві. Судимий покласти трохи смачного на свій смак, божественний, диявольський знищує за примхою половину планети і небесні, де Whis, то в пошуках цього загадкового супер saïyen божественний здатний тримати голову, і розважити…