Дослідники оснастити робот снайпер-виявляючи можливості

608

Бо дослідник Гленн Торен сказав, що партнерство з Берлінгтон-заснована американська компанія iRobot Corp., у творця робота вакууму, спрямована на захист солдатів в таких місцях, як Ірак, швидко знайшовши снайперів, щоб вони могли або триматися подалі, або відстрілюємо.

“Ці системи в першу чергу зроблено для збору і розуміти суть проблеми”, – сказав Торен, директор проекту REDOWL, або розширені робот Форпост виявлення з допомогою лазерів.

Але використовувати мобільного робота інфрачервоне світло і лазери зафіксувати на цілі і підвищує ймовірність того, що роботи в кінцевому підсумку може бути озброєний, щоб використовувати зброю, або автономно або під управлінням людини.

“Рішення про те, що робити це в чужих руках”, – сказав Торен. “Мені буде неприємно, якщо він має повну автономію”.

Снайпер-технологія визначення, встановлений на борту трек-колісні пилососи, бомби-зняття з охорони PackBot, який вже тисячі місій в Іраку і Афганістані, роззброєння бомби за допомогою дистанційного управління і пошук печер і будівель.

Система REDOWL, фінансується армія і iRobot, пар оптичного устаткування від Лондондеррі, Н. Н. на основі аналізу технологій. з акустичні датчики від Біоміметічеських систем, стартап-фірма, заснована бу. Пристрої вбудовуються в книгу розміром з металевий ящик вагою близько п’яти фунтів, який кріпиться на руку, що тягнеться від PackBot.

Технологія була публічно демонструються вперше на цьому тижні на щорічних зборах Асоціації армії США у Вашингтоні.

В польових випробуваннях в минулому місяці на стрільбищі, в систему був успішним у 94% випадків при пошуку джерела більше 150 пострілів з 9 мм пістолетів і М-16, АК-47 гвинтівки стріляли з понад 100 метрів, його розробники кажуть.

Датчики призначені для ігнорувати фонові шуми і зосередити увагу на унікальній акустичної сигнатури пострілів, використовуючи алгоритми, щоб визначити джерело пострілів і розрізняти різні види зброї. Після того, як розташоване джерело, система повертає камеру в ту сторону, загоряється джерела, і використовує лазер, щоб визначити діапазон.

Кембридж-технологій ББН виробляє снайпер-виявляючи система називається Бумеранг, який вже розгорнуто в Іраку та Кувейті. Ця система використовує акустичні датчики, які можуть бути підключені до військової техніки, таких як Хаммер.

ББН також сподівається встановити бумерангом мобільного робота і об’єднується з іншими компаніями, щоб дати оптичними можливостями Бумеранг доповнити свою акустичну спорядженням, зазначив керівник проекту Дейв Шмідт.

У той час як каже Шмітт 50 систем Бумеранг були розгорнуті та понад 50 на замовлення, проект REDOWL-це як мінімум кілька місяців до розгортання.

“Найбільшою проблемою є отримання зворотного зв’язку від користувачів, щоб переконатися, що вони є, що вони повинні відповідати вимогам місії”, – сказав Торен.

Він очікує, що снайпер-виявлення технологія також буде корисна для поліції у випадках захоплення заручників, наприклад, або для національної безпеки і прикордонних патрулів.