Дітей убезпечать за допомогою тегів

389

Велика кількість нещасних випадків з дітьми на дорогах змусило Японію вдатися до допомоги електроніки. П’ять японських компаній на чолі з NTT і Nissan Motor проведуть експеримент, в ході якого планується оснастити дітей системами, які б попереджали мотоциклістів і автомобілістів про появу малюків. Якщо транспортний засіб наблизиться до дитини на небезпечну відстань, на дисплеї відразу з’явиться напис: «Поблизу діти, будьте уважні».


Дітей убезпечать за допомогою тегів

Спочатку теги будуть тестуватися в місті Йокогамі, на південно-заході від Токіо. Всього пристроями планується оснастити 200 дітей і 100 автомобілів і мотоциклів. Організатори проекту підтверджують, що нововведення не є дешевим.

Це не перший винахід, покликаний убезпечити життя дітей. Також в Японії була випробувана одяг, що захищає від ножа, і система супутникового стеження за дитиною.

Японія є країною з одним з найнижчих рівнів злочинності, однак і її іноді вражають криваві інциденти. Наприклад, у 2001 році колишній пацієнт психіатричної клініки зарізав 8 дітей.