Де застосовуються ущільнювальні кільця.

6-7-2018

Де застосовуються ущільнювальні кільця.

Кольцор прямокутного перерізу каретки підвіски Т – 150 . Кільце прямокутного перерізу, широке, на гільзу СМД – 31 . Кільце прямокутного перерізу, широке, на гільзу ЯМЗ – 236 . Кільце прямокутного перерізу, широке, на гільзу ЯМЗ – 236 . Кільця прямокутного перерізу : високі стандарти від вітчизняного виробника. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі завод СЗУ.
В залежності від свого призначення і особливостей середовища експлуатації гумові кільця можуть виготовлятися з різних матеріалів: від гуми загального призначення до спеціальних матеріалів, що відрізняються покращеними характеристиками термо – і зносостійкості (наприклад: фторопласт, ряд поліуретанів, фторкаучук (VITON), силікон (MVQ), EPDM, NBR). Ущільнювальні кільця квадратного перерізу використовуються в газоподібних і рідких середовищах, у тому числі агресивних: кислотних, лужних.
Кільця ущільнювальні прямокутного перерізу можуть експлуатуватися в умовах високих температурних навантажень в діапазоні від -60º до 250 ºС. Найчастіше кільця гумові ущільнювальні прямокутного перерізу застосовуються на статичних сайтах, але добре себе зарекомендували і при динамічних навантаженнях. Необхідна герметичність вузла досягається за рахунок тиску робочого середовища, що призводить до зміщення кільця.