Де застосовується пряжа кід мохер.

3-7-2018
Де застосовується пряжа кід мохер.

Альпака. Альпака – це вид лам, яких вирощують у Південній Америці. Відрізняється від інших представників сімейства верблюжих, тим, що шерстяний покрив альпаки однорідний, тобто складається з волокон одного виду. Пряжа з альпаки цінується насамперед за те, що вона не звалюється і не утворює катишків, а так само набагато тепліше, легше і міцніше овечої. Також до достоїнств вовни альпаки належить, що вона має природних 22 колірних відтінків – від чисто білого кольору, потім срібного, бежевого, коричневого до чорного. При зберіганні вовни альпака врахуйте, що нафталін вона не виносить, і проти молі використовують лаванду, кедр або тютюн. Так як пряжа альпака зазвичай використовується в чистому вигляді, то коштує вона дорого. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі пряжа кид мохер.
Ангора. Така пряжа виходить з вичесаному або состриженной вовни ангорського кролика. Волокно ангори легке, тепле, м’яке, має шовковистий блиск, добре забарвлюється в красиві чисті кольори. Головний недолік ангори — довжина волокна. Короткі волокна, отримані при стрижці «вилазять» при в’язанні і носінні вироби. У чистому вигляді ангора майже не використовується. По-перше, волокно дуже слизьке і важко піддається скручуванню в нитку, і, по-друге, воно досить дороге. Але ангора ідеальна для додавання в пряжу з вовни, шовку або з синтетики. Кашемір (або кашмір).
Кашемір — це пух диких гірських кіз, які живуть на Тибеті, Кашмірі — штаті Індії. Вичісують їх раз на рік. Розбирають, відокремлюючи грубі волокна від пухових, і сортують за довжиною і тонині. Тому з 500 грам вовни, отриманої з однієї кози, залишається не більше 150 грам пуху. Вироби з кашеміру дуже теплі, легкі, м’які і довговічні, тільки правильно за ними доглядати. Прати краще вручну і в холодній воді, використовуючи спеціальні засоби, сушити в розправленому вигляді і берегти від молі. Через дорожнечу волокна чистий кашемір практично не виробляють. Зазвичай, його додають в різних пропорціях до вовняній або шовкового волокна.