Чим вигідна сонячна енергія.

2-28-2018

Чим вигідна сонячна енергія.
Сонячні батареї генерують електроенергію, яка утворюється під впливом сонячних променів. А за допомогою спеціального інвертора, вона перетворюється на мережеве напруга 380 Вольт. Загальна потужність системи становить 10кВт. На стовпі біля воріт встановлено спеціальний лічильник. Він контролює скільки кіловат енергії господар зробив і скільки продав Обленерго. Крім сонячних вакуумних колекторів та панелей, в будинку у господаря розташована ще й ціла міні-підстанція. Апарат, який генерує енергію і комп’ютер, на якому можна спостерігати за системою, регулювати, а також визначати активність сонця в ті чи інші дні. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://sunbeam.dp.ua/g24049007-avtonomnye-solnechnye-elektrostantsii.
У ванній кімнаті Роману, варто бак для нагріву води, звідси і виходить ціла система опалення. З допомогою підключених труб, сонце нагріває воду в баку, а вже вона обігріває весь будинок. Таким же чином в будинку є і гаряча вода. На встановлення всіх цих панелей і генераторів, пішло не так багато часу, як на оформлення всієї необхідної документації. Витратив рік, щоб нарешті таки домогтися від держави права продавати їй енергію.
Закордоном такі справи заохочуються державою, а у нас навпаки. Створюється враження, що насправді ніхто не зацікавлений, щоб була економія газу і щоб можна було знайти йому альтернативу. Зараз в середньому продаю обленерго 1000 — 1400 кВатт енергії в місяць. За це маю 3,5 — 4 тис. гривень. Все залежить від кількості сонячних днів. Наприклад, останній місяць літа був не дуже сонячний, енергії вдалося отримати і продати менше. Чоловік багато років цікавиться темою енергозбереження. Це не дуже вигідно.