Через 10 тис. років люди будуть схожі на гуманоїдів

366

До 3000 року середній зріст людини складе близько 2 метрів, його шкіра буде мати коричневий відтінок, а тривалість життя складе 120 років. До таких незвичайним висновків прийшли дослідники з Дарвінівського дослідного центру Лондонської школи економіки.


Через 10 тис. років люди будуть схожі на гуманоїдів

Також вчені говорять про те, що ми будемо більш схильні до хвороб і фізично будемо більш слабкими у зв’язку з великою залежністю від технологій.

Згідно з прогнозом, людство досягне свого розквіту до 3000-го року. При чому поняття раси піде в минуле, оскільки всі люди будуть мати однаковий колір шкіри.

Завдяки розвитку технологій чоловіки зможуть мати симетричні особи, спортивну фігуру, а також кутасту щелепу, грубий голос – характерні ознаки впливу тестостерону.
Жінки будуть відрізнятися ніжною шкірою, позбавленої волосся, чистими очима, пишними грудьми і симетричним тілом.

Однак після цього моменту почнеться занепад людства. Через 10 тис. років люди почнуть платити за свою прихильність до технологій. Люди поступово втратять свою здатність до комунікації, таким чином, вони стануть все менше піклуватися один про одного.

Крім того, у людей зникне щелепу в сучасному вигляді в зв’язку з відсутністю необхідності у пережовуванні їжі.

У той же час збільшиться кількість кесаревих розтинів, у зв’язку з тим, що жінки почнуть народжувати великих дітей.

Через 100 тис. років людство розділиться на дві групи: генетичну еліту високого зросту і генетичних “плебеїв” з асиметричними рисами обличчя і короткими кінцівками.