Блакитноокі чоловіки воліють блакитнооких жінок

353

Незвичайний висновок був зроблений вченими в ході дослідження 88 осіб. Фахівці стверджують, що чоловіки з блакитними очима воліють супутниць з точно таким же кольором очей. На їх думку, це допомагає представнику сильної статі визначити, чи є він насправді батьком дитини і вірна йому його партнерка.


Блакитноокі чоловіки воліють блакитнооких жінок

Згідно із законами генетики, якщо обоє батьків мають блакитні очі, їх дитина також буде блакитнооким. Якщо ж дитина народилася з карими очима, в батька є всі підстави вважати, що дружина йому зрадила.

Як вважають вчені, чоловіки з блакитними очима роблять свій вибір на користь жінки з таким же кольором очей несвідомо.

Дослідниками було опитано 88 студентів, їм було запропоновано оцінити привабливість фотомоделей на картинці. Одна половина жінок, зображених на фотографіях, мала голубі очі, інша половина – карі. З’ясувалося, що блакитноокі чоловіки в групі воліли саме блакитнооких дівчат.

Що стосується студентів з карими очима, то ніяких закономірностей в їх випадку виявлено не було. Також різниця в жіночих уподобаннях між блакитноокими і карими представниками сильної статі була несуттєвою. Шанс, що у карооких батьків, які мають “блакитноокі і кароокі” гени предків, народиться блакитноокий малюк дорівнює один до чотирьох, повідомляє Reuters.