Аpartment vacuum

1000

Ми вже вивчили основні фактори, купити кращу модель robovac для вас. Сьогодні ми збираємося заглибитися в один з цих факторів: який ваш будинок. Зокрема, ця стаття написана для людей, що живуть в квартирі, будь то великі чи малі, і шукає робот-пилосос, щоб допомогти їм заощадити час на прибирання будинку. Ми пропонуемо apartment vacuum.

Крім того, ці типи robovacs повинні бути спеціалізовані на чищення твердих поверхонь і килимів, які є звичайними в розпорядженні підлогу. Одним з переваг цих користувачів є те, що вони не повинні турбуватися, що їх robovac не може підніматись по сходах, на відміну від власників будинків, так як квартири немає сходів.

Ще однією перевагою проживання в квартирі є те, що середня тривалість robovac батареї (60-70 хвилин) достатньо, щоб повністю очистити свій будинок.

Ось деякі з моделей robovacs, що я рекомендую для вас:

1) iRobot робот-пилосос Roomba 650: це не самий сучасний і потужний варіант, але це безпечний і надійний вибір. Одна з найбільш продаваних моделей на Amazon і найбільш економічно доступним для якість вона пропонує. У той же час вона легко вписується в килим і дерев’яний, що дуже корисно, якщо ваш будинок має різні поверхні, наступати на. Він також застряє в перешкодах, що робить його ідеальним для маленьких, неохайних приміщеннях, як квартири. Ви можете запланувати його раз в день, так що просто встановити його і забути про нього.